top of page

NÕUANDED KINNISVARA PILDISTAMISEKS

 1. Eemalda toast üleliigne.
  Mida vähem on segavaid faktoreid ja kasutuid tarbeasju, seda paremini joonistub välja toa omapära. Klient otsib detaile, mis talle meeldib ning liigse müra korral on efekt vastupidine ja segadust tekitav.  Kui toas on vähem üleliigseid asju, on kergem lasta fantaasial lennata. Kui aga pole kuskile asju peita, siis muretsege mõned kastid kuhu saab ajutiselt tarbeesemed panna. Koos saame neid vajadusel liigutada ühest toast teise.

   

 2. Eemalda kasutu mööbel.
  Kui plaanite kodu müüa või üürida, siis varem või hiljem tuleb Teil mööbel uude kohta viia. Mida rohkem on pildil mööblit, seda väiksem tundub tuba. Mõistlik on alles jätta vajalikud ja hubasust tekitavad mööbliesemed. Abiks on dekoratiivpadjad, bleedid mis annavad diivanil ja voodil palju juurde.

   

 3. Vaibad
  Inimene vaatab kuhu astub. Vaip on esimene asi mida klient näeb tuppa sisenedes. Kui Teie põrand on väsinud, siis soovitan muretseda vähemalt ukse juurde ilus vaip. Kui Teil on vaip, mis on vana ja kole, siis pigem soovitan see ära visata ja uus muretseda. Vaip on kui sisekujunduselement ning jälgige selle sobivust ümbritsevaga.

   

 4. Pildid, maalid
  Ära otsi odavaid lõuendeid või esimesi poes müüdavaid soodsaid lillevaasi pilte, kuna see toob pigem kahju kui kasu. Kallim maal või pilt loob kodust kallima ja luksuslikuma mulje. Kui pole ideid, siis tee toast pilt ja küsi nõu mõnelt sõbralt või sisekujundajalt. Soodne variant on otsida seejärel internetist pilt, ise printida ja raamida.
  Soovitan peita perekondlikud pildid.

   

 5. Garderoobid, panipaigad
  Kui ämm tuleb külla, siis kappi läheb kogu majapidamine, koos suuskade ja rehvidega. Kappide sisu tavaliselt ei pildistata ning kõik üleliigne võib sinna peitu minna.

   

 6. Lemmikloomad
  Lemmikloomade sööginõud ja liivakast võivad tekitada ebameeldivaid aroome tulevastele klientidele ning ka fotodel jäävad need silma. On ka allergikuid, kes ei soovi piltidel loomadega seonduvaid asju näha. Kindlasti vaadake üle, et mööbel poleks lemmiku karvu täis.

   

 7. Valgus
  Veendu, et lambid põleksid. Toredad on öökapi lambid. Samuti paneme põlema töötasapindadel tuled. Puhasta aknad ja hinda kardinaid. Kui kardinad on päevi näinud, siis kas nad on ilusad või on mõistlik üldse ära võtta? Kodu peab olema valgustatud, sest see teeb ta paremini müüdavaks.

   

 8. Köök
  Köök on kodu süda. Löö see läikima, eemalda üleliigne. Külmkapilt võimalusel eemaldada magnetid jms. 

   

 9. Dekoratiivtaimed, puuviljad.
  See punkt on üsna ilmselge kuid mingil põhjusel kiputakse unustama. Igas toas võiks olla mõni ilus roheline taim (loomulikult vastavalt toa suurusele). Kööki, elutuppa võib vaagnasse panna ka värvi andvaid puuvilju.

   

 10. Kvaliteetne pilt kuulutuses.Ükskõik kui ilus on Su kodu, ostja näeb kõigepealt kuulutuse pilte ja selle põhjal otsustab kas ta tuleb vaatama või mitte. Kinnisvara müüakse mõned korrad elu jooksul. Tegemist on suure tehinguga ning vähim mis teha saad, on tellida hea kinnisvara fotograaf. Nagu mainitud, siis ostu puhul saab määravaks hea esmamulje.

1.jpg

MINUST

20230131_102927-Edit-Edit-2_edited.jpg

Varasemalt kinnisvara maaklerina tuli tihti kaamera kätte võtta. Jõudsin aga kiirelt arusaamale, et tihedas konkurentsis on efektiivsema müügi jaoks vajalik esindusfoto ja kinnisvarafoto atraktiivsus. Kuna aga ajan taga kvaliteeti, siis tahtsin kombineerida maakleri kogemuse ja arhitektuuri fotograafi nägemuse. Kinnisvara fotograafia valdkond paelus mind ning kiire ja pikk arengutee HDR-tehnoloogia ja välgu maailma võis alata.

 

Praegusel hetkel pole enam maakler, kuid arhitektuurifoto ja kinnisvara pildistamine on jäänud. Õppides parimatelt kinnisvara fotograafidelt üle maailma, igal vabal hetkel juurde õppides, olen jõudnud siia. Hobist on saanud uus töö ning kinnisvara fotograafia ja kinnisvara pildistamine on üks mu kutsumustest. 

Kinnisvara pildistamises teen koostööd enamus kinnisvarabüroodega ning väga paljudeks klientideks on ka eraisikud. Kui otsid head kinnisvara Fotograafi Tartus või Lõuna Eestis, siis võta julgelt ühendust. Juba paari päeva pärast astud kinnisvaraturule uute ja kvaliteetsete kinnisvara piltidega.

Kontakt:

Mihkel Seedre

E-mail: mihkelseedre@gmail.com
Telefon: +372 58043600

Kinnisvara Fotograaf OÜ, registrikood 14035893

bottom of page